Pastaiga mežā

Pirmsskolas bērni devās pastaigā izzināt tuvāko mežu: iepazina mežu ar maņu palīdzību. Bērni klausījās meža skaņas un mēģināja noteikt skaņu avotu. Ar lupām aplūkoja koku mizu, salīdzināja to dažādiem kokiem, pētīja stumbrus. Pastaigas laikā uzzināja, ka stirnai un zaķim ziemā garšo koku miza, mēģināja atcerēties un sauca dzīvniekus, kas ziemas laikā guļ un kurus varētu sastapt mežā, kā arī centās ieraudzīt meža putnus un atrast meža iemītnieku mītnes un pēdas. Pastaigas laikā pēkšņi visiem par prieku sāka snigt – nu varēja zīmēt sniegā rakstus, veidot dažādas figūras!

Nodarbības laikā bērni mācījās saudzīgi izturēties pret meža vidi un tās iemītniekiem. Bērni guva pārliecību, ka arī ziemā mežā var labi un lietderīgi pavadīt laiku un veikt dažādus novērojumus.

Pirmsskolas skolotājas Olga un Tatjana