“Skolas soma” Jūrmalā

Skolas soma jurmala

Kultūrizglītības programmas “Latvijas skolas soma” ietvaros 4.a un 6.a klases skolēni piedalījās Bērnu izglītības un attīstības centra „Korso Brīnumi” organizētā pasākumā, kur, izmantojot interaktīvu un izzinošu foto-orientēšanās metodi, iepazina Jūrmalu un tās kultūrvēstures un arhitektūras objektus. Skolēni gan dzirdēja centra speciālistu stāstījumu, gan paši pēc kartes un fotogrāfiju fragmentiem meklēja ēkas, nozīmīgus objektus, arhitektūras pieminekļus. Pēc foto-orientēšanās uzdevumu veikšanas skolēni atgriezās centrā, kur tika veikts rezultātu apkopojums, un skolēni ar centra speciālisti diskutēja par redzēto, kā arī tika noskaidrotas pareizās atbildes. Paldies mūsu skolotājām Kristīnei, Ainai, Baibai un Ligitai par līdzdalību un palīdzību skolēniem pasākuma laikā! .