8.a klase ciemojās Jūrmalas Jaunatnes iniciatīvu centrā

8.a klase šodien ciemojās Jūrmalas Jaunatnes iniciatīvu centrā, lai iepazītos ar dažādām iespējām jauniešiem lietderīgi un interesanti pavadīt brīvo laiku. Jaunatnes darbiniece Anita viesmīlīgi izrādīja centra telpas, stāstīja par centra organizētajām nodarbībām, dažādām iespējām, ko var izmantot, lai kopā ar draugiem gatavotu projektus, veiktu mājas darbus, vienkārši atpūstos.

Vislielāko interesi skolēnos izraisīja 🎼mūzikas ierakstu telpa. Atziņa, ka ļoti gribētos redzēt un piedalīties kādā nodarbībā ar mūzikas vai dziesmas ierakstīšanu. Varbūt pamēģināt arī pašiem:) Liels paldies Anitai par pacietību un aicinājumu izsapņot savas idejas, nākt uz centru, kopā ar citiem interesentiem meklēt risinājumus un realizēt vistrakākās idejas!

Pateicamies mūsu klases audzinātājai Andrai par noorganizēto ekskursiju!