Mežmalas RŪĶU Ziemassvētki 2022

Ziemassvetki 2022

Skolas pasākumam “Mežmalas ?RŪĶU Ziemassvētki 2022” gatavojāmies ar lielu azartu un apņemšanos būt labākiem un pārsteigt skolasbiedrus – pušķojām telpas, ??? egles, ? tērpus, mēģinājām dejas, gatavojām uzrunas un apsveikumus. Katra klase bija ieguldījusi gan darbu, gan veltījusi laiku būt kopā un radoši darboties. Lai arī katram kolektīvam par priekšnesumu žūrija piešķīra nomināciju, tomēr tika arī novērtēti ?labākie darbi:

8.b klase un skolotājas Guna un Irina uzvarēja nominācijās “VisRūķiskākais priekšnesums” un “Skolotāju simpātija” un kā balvu saņēma – Piedzīvojumu nakts skolā un nodarbību Radošā darbnīca,

9.b klase un skolotāja Olga uzvarēja nominācijā “Skatītāju simpātija” un kā balvu ieguva – organizētu pasākumu Jauniešu mājā,

5.b klase un skolotāja Andra uzvarēja nominācijā “Žūrijas simpātija” un kā balvu saņēma – Pārgājiens ar uzdevumu.

Pasākumā kā “Labākā režija” – tika nominēta 8.a klase, kurai palīdzēja skolotājs Valters.

Visās pamatskolas klasēs tika rīkoti Ziemassvētku klases vakari, sākumskolā – svētku pēcpusdienas. Īpašs PALDIES par svētku sajūtu skolā un pasākumiem vietniecei Andra Mančasai un mūsu klašu audzinātājām!