Sniega stunda

Ziemas prieki

Ziemas Latvijā ir ne pārāk sniegotas. Tādēļ svarīgi lietderīgi izmantot ar sniegu bagāto dienu, jo nekad nevar zināt, kad būs nākamā baltām izklaidēm piemērotā diena.

3.b klasei vizuālās mākslas stundas tēma bija ģeometrisku figūru konstruēšana. Kurš gan teicis, ka no sniega nevar iztaisīt figūras? Iespējas ir daudz plašākas! Var mēģināt izveidot no sniega kaut ko jaunu – Lāčplēsi, dāmu vai draugus. Arī kokus var “apzīmēt”, kad sniega ir maz.

Pirms doties no āra uz skolu, bērni savāca  sniegu un atnesa uz klasi. Vērojot sniegu, atkārtoja, ka siltumā sniegs kūst un pārvēršas ūdenī. Bet  kad temperatūrā  ir 0°C un zemāka, ūdens pārvēršas cietā agregātstāvoklī – visapkārt ir ledus, sniegs un sarma.

Baudām ziemu kopā!

Skolotāja Jeļizaveta Bizjajeva