Par Latviju matemātikas stundās

LV104

Šogad svinam 104.dzimšanas dienu. Daudz vai maz?…

Mēs iedomāsimies, ka laika mašīna mūs atmetusi tālu atpakaļ pagātnē pirms daudziem gadsimtiem. Mēs gribam pateikt tā laika cilvēkiem, kad mūsu dzimtā Latvija  dibināta un cik tā ir veca 2022.gadā. Kā varētu parādīt informāciju, kas sastāv no “skaitļiem”, izmantojot dažādus materiālus?

Svētku nedēļā  mācību stundās skolēni strādāja radoši, paplašināja savas zināšanas par Latviju. Veicināja interesi par Latvijas vēsturi arī matemātikas stundās.

4. un 5.klases skolēni ar skaitļiem izspēlēja galda spēli  “Apceļo Latviju!”, “Latvijas pilsētu ģerboņu iepazīšanas spēles”, meklēja interesantus faktus  skaitļos par Latviju, veica testu “Vai pazīsti Latvijas pilsētas?”, kurā uzzināja, kad dibināta minētā pilsēta.

Skolotāja L.Borisova