Ekskursija uz Garkalni

25.maijā 3.a un 3.b klases bija mācību ekskursijā ļoti skaistā vietā Latvijā – Garkalnē. Skolēni iepazina bagātīgo apkārtnes dabu, latviešu tradīcijas, apmeklēja galdnieka darbnīcu.

Programmā  bija dažādas izklaides: staigāšana ar “koka kājām”,  dažādas šūpoles, futbola laukums. Bērni uzzināja daudz par Latvijā augošiem kokiem un to, ko no šiem kokiem var izgatavot. Galdnieka darbnīcā bērni uzzināja par instrumentiem darbā ar koku, paši zāģēja baļķi, tēsa koka mizu.

Bērnus gaidīja neticami piedzīvojumi-lidojums “Tarzankā”, peldēšana ar īstu plostu, pastaiga pa mežu.

Ekskursijas noslēgumā skolēnus gaidīja pikniks. Viņi cepa desiņas un maršmelou.

Ciemiņus cienāja ar zāļu tēju, kurā bija gatavota uz ugunskura. Visi saņēma daudz pozitīvu emociju, jaunas zināšanas un pavadīja dienu svaigā gaisā!

3.klašu audzinātājas