Eiropas diena skolā

19.maijā notika pasākums “Eiropas diena”, kurā piedalījās 37 skolēni no 6.klasēm. Pasākumu vadīja trīs 9.a klases skolnieces Elīna Girko, Darja Mihailova un Darja Garunova.

Pasākumu organizēja sociālo zinību skolotāja Kristīne Avota, kura skolēniem piedāvāja brīvi izvēlēties kādu no Eiropas valstīm un  uzdeva sagatavot stāstījumu par šo valsti pēc noteiktiem kritērijiem.  Skolēni ar aizrautību stāstīja sagatavotos stāstus par izvēlēto valsti un demonstrēja savus sagatavotos plakātus, noformētās prezentācijas. Tas bija lielisks veids, kā veidot sadarbību starp skolēniem, būt radošam un patstāvīgam, kā arī mācīties publiski uzstāties. Pasākumā skolēni uzmanīgi klausījās viens otra stāstījumā, vērtēja prezentācijas un  balsoja par labākajiem paralēlklases darbiem.

Pasākuma beigās, apkopojot rezultātus, skolēniem tika pasniegti diplomi par labākajiem darbiem.   

 

 

MK sociālo zinību un vēstures vadītāja Kristīne Avota