Jautras, priecīgas un pārsteigumiem bagātas Lieldienas!

Kas ir aizrautīgākie Lieldienu svinētāji? Kam visvairāk patīk ievērot Lieldienu tradīcijas?  Kas visvairāk gaida Lieldienu zaķi? Protams, tie ir bērni.

Ar lielu gaidīšanas prieku  2.b skolēni  gatavojās Lieldienām. Čaklās bērnu rociņas gatavoja radošos darbiņus no dažādiem materiāliem – salvetēm, auduma, papīra, spalviņām, dabas materiāliem, izpūstām oliņām – zīmēja, veidoja, aplicēja!

25.aprīlī 2.b klase svinēja  pavasara svētkus – Lieldienas. Pasākumā  skolēni sacentās olu ripināšanas konkursā. Olu cīņās tika noskaidrota arī klases stiprākā ola. Visās aktivitātēs bija nepieciešama veiklība, attapība un precizitāte.

No vecākiem bija sarūpēts pārsteigums – piparkūku zaķis. Paldies māmiņām!

2.b klases audzinātāja Jeļizaveta Bizjajeva